Kontaktai

Adresas: greitkelio Vilnius-Klaipėda 22 km, Trakų rajonas, Sausių kaimas

Administracija:
Tel. Nr.:  +370 528 40000
Faksas:  +370 528 40003
El. Paštas: Info@vtlogistika.lt,  vytautas.j@vtlogistika.lt,  romualdas@vtlogistika.lt
Darbo laikas : I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 - 16:00

Buhalterija:
Tel. Nr.:  +370 528 40005
Faksas:  +370 528 40003
El. Paštas: Loreta@vtlogistika.lt ; natalija@vtlogistika.lt
Darbo laikas : I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 - 16:00


Komercijos skyrius / Laisvojo sandėlio vadovas:
Viktoras Gražulis
Mob. Tel. Nr:  +370 615 76408
Tel. Nr.:  +370 528 40043
El. Paštas: Viktoras@vtlogistika.lt
Darbo laikas : I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 - 16:00

Muitinės tarpininko atstovų skyrius:
Vadovas  - Dainius Radzevičius
Mob. Tel. Nr:  +370 686 84599
Tel. Nr.:  +370 528 40026
El. Paštas: dainius@vtlogistika.lt
Darbo laikas : I-IV 8:00 – 17:00, V 8:00 - 16:00

Muitinės tarpininko atstovų skyriaus vadybininkai:
Darbo laikas : I-V 8:00 – 21:00, VI 8:00 - 17:00

Vyr. vadybinininkė
Rasa Genzūrienė
Mob. Tel. Nr:  +370 686 13135
Tel. Nr.:  +370 528 40018
El. Paštas: rasa@vingesterminalas.lt

Edita Gutauskaitė
Mob. Tel. Nr:  +370 613 89373
Tel. Nr.:  +370 528 40018
El. Paštas: edita@vingesterminalas.lt

Vaiva Jakimavičiūtė
Mob. Tel. Nr:  +3706 153 6515
Tel. Nr.:  +370 528 40018
El. Paštas: vaiva@vtlogistika.lt

Rasa Dačinskaitė-Narušienė
Mob. Tel. Nr:  +370 686 03136
Tel. Nr.:  +370 528 40018
El. Paštas: rasa.n@vtlogistika.lt

Transporto skyrius:
Valerij Petrovskij
Mob. Tel. Nr  +370 612 52150
Tel. Nr.:  +370 528 40024
Faksas: +370 528 40078
El. Paštas: valera@vtlogistika.lt


Sandėlis:
Tel. Nr.:  +370 528 40014
El. Paštas: vytas@vingesterminalas.lt

Įmonės pav.:
Vardas Pavardė:
El.paštas:
Tekstas:




Svetainių kūrimas Tesia Group Warning: Unknown: open_basedir restriction in effect. File(/home/www/naujas_vingesterminalas_lt/public_html/Thumbs.db) is not within the allowed path(s): (/home/naujas/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0 Fatal error: Unknown: Failed opening required '/home/www/naujas_vingesterminalas_lt/public_html/Thumbs.db' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0