Naujienos

Pristatomas naujas įmonės vadovas - Viktor Adamaitis

2019-03-06
Autorius: UAB Vingės Transsphere Logistika komanda


Mūsų įmonei didelė garbė pristatyti ir pasveikinti naują Vingės Transsphere Logistika generalinį direktorių Viktor Adamaitį. Kviečiame susipažinti ir pažvelgti į jo sveikinimo kalbą:

 

„Tai mano laikas.
 

Nuo 2005 m. (su pagarba buvusiai vadovybei) ši bendrovė tapo viena iš pirmaujančių ir kompetentingų žaidėjų visoje logistikos sektoriaus rinkoje.


Tikiuosi, kad kartu su manimi priešakyje, įmonė nuolat stengsis tobulėti, o nepaskęs tobulumo iliuzijose. Sieksiu savo darbuotojams sukurti geresnį rytojų, nes komandinis darbas yra vertingiausia ir aktyviausia įmonės augimo strategijos dalis. Puikus komandinis darbas gali padėti greitai reaguoti ir visas idėjas paversti galimybėmis.  Žmogiškasis kapitalas bus mūsų sėkmės pagrindas, ir mes toliau investuosime daug pastangų šioje srityje visais lygmenimis. Šiais metais pagrindinė iniciatyva bus išplėsti mūsų pardavimų komandą. Tikiu, kad įmonės esamas talentų fondas įgalina vykdyti mūsų, kaip organizacijos, pareigas visiems mūsų suinteresuotiesiems subjektams bei akcininkams. Darbuotojų įsitraukimas bei motyvacija taps vienu pagrindinių verslo strategijos ramsčių.

Dėl savo ankstesnės ilgalaikės bei sėkmingos patirties versle, esu pasirengęs susidurti ne tik su naujais iššūkiais, bet ir išlaikyti pusiausvyrą įmonės veikloje. Sieksiu, kad mūsų verslo strategija taptu tvariu bei stabilu ilgalaikiu augimu. Be jokios abejonės skirsiu racionalų dėmesį įmonės akcininkams ne tik dėl pelno, bet ir pačios verslo apimties augimo. Todėl esu pasirengęs ne tik mokytis iš savo klaidų, bet ir darytį viską, kad mūsų įmonė pasiektų naują sėkmės lygį. 

Labiausiai esu dėkingas už didžiulę akcininkų paramą ir nuolatinį pasitikėjimą manimi ir mūsų ateitimi. Taip pat norėčiau padėkoti visiems suinteresuotiesiems subjektams - darbuotojams, klientams, partneriams ir visai savo šeimai už jų tikėjimą manimi ir begalinį palaikymą.

Kaip buvęs Jungtinių Amerikos Valstijų prezidentas B.Obama yra pasakęs: „Mes neatėjome bijoti ateities. Mes atėjome ją kurti. “ Aš esu daugiau nei tikras, kad  dabar yra mano laikas kurti naująją Vingės Transsphere Logistika ateitį. "

 

Su geriausiais linkėjimais,
Viktor Adamaitis
Vingės Transsphere Logistika vadovasSvetainių kūrimas Tesia Group Warning: Unknown: open_basedir restriction in effect. File(/home/www/naujas_vingesterminalas_lt/public_html/Thumbs.db) is not within the allowed path(s): (/home/naujas/:/tmp:/var/tmp:/usr/local/lib/php/) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: failed to open stream: Operation not permitted in Unknown on line 0 Fatal error: Unknown: Failed opening required '/home/www/naujas_vingesterminalas_lt/public_html/Thumbs.db' (include_path='.:/usr/local/lib/php') in Unknown on line 0